KOMUNIKAT RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI

**********

Ze względu na wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, Msze Św. u Sióstr Pasterek w niedziele o godzinie 10.00 NIE BĘDĄ SPRAWOWANE aż do odwołania.

***********

Informacja nadesłana przez Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski:

Dzięki życzliwości Telewizji Polskiej oraz dyspozycyjności Ojca Jacka Salija OP, TVP3 w paśmie ogólnopolskim nadawać będzie „Rekolekcje z dominikaninem Jackiem Salijem”. Nauki będą emitowane o godzinie 20.40 w dniach 25, 26 i 27 marca br. (środa, czwartek, piątek), zaraz po transmisji Mszy Świętej z Jasnej Góry. Długość poszczególnych odcinków przewidywana jest na 20 minut.

***********

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego, powołując się na apel przewodniczącego KEP, ks. Abp Stanisława Gądeckiego, zachęcam do skorzystania z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach Św. Zachęcam również do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje telewizyjne, radiowe lub internetowe.

***********************

UWAGA!!

REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE ODWOŁANE. Życząc zdrowia, kto może, zachęcam Drogich Parafian do udziału w rekolekcjach (kuracji ducha) w Radiu Maryja od wtorku do czwartku w godz. 8.30 i 17.10, a w TV TRWAM codziennie przez cały okres Wielkiego Postu o godz. 7.55 i 17.55

Z modlitwą Proboszcz.