AKCJA DESKA PDF Drukuj Email

Oto idea tej akcji:

 

Ruszyła akcja >> deska <<. Każdy, kto przyjął w naszym kościele chrzest i inne sakramenty i czuje się związany z tą Świątynią, która w 2015 roku będzie obchodziła 300 lat swego istnienia może włączyć się w dzieło ratowania naszego kościoła. Prace przy naszej świątyni chcemy rozpocząć w czerwcu br. Ofiary można składać na tacę w kopercie z dopiskiem >deska< i nazwiskiem ofiarodawcy lub na konto parafii, numer konta

75 8142 1033 0002 9388 2000 0001

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy Oddział Osielsko,

z podaniem informacji  od kogo z dopiskiem deska.  

Wszystkich ofiarodawców otaczam  modlitwą i już teraz składam

z góry serdeczne Bóg zapłać!

 
Miles Sanders Womens Jersey 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information