SAKRAMENTY
EUCHARYSTIA 

 

GODZINY NABOŻEŃSTW:

8.10 -  GODZINKI DO NMP

8.30 -  MSZA ŚW. W KOŚCIELE

10.00 - MSZA ŚW. U SIÓSTR PASTEREK

11.30 - MSZA ŚW. W KOŚCIELE


Dni powszednie: 17.00

Msze św.:     Sobota : 17.00 / z formularzem niedzielnym /

 

Intencje mszalne można zamawiać po każdej mszy św. w zakrystii lub Biurze Parafialnym


Sakrament chrztu:

 

Udzielany jest :

 w każdą sobotę na mszy św. o godzinie 17.00 w każdą niedzielę na mszy św. o godzinie 11.30

SAKRAMENT POKUTY


Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą mszą św.


SAKRAMENT BIERZMOWANIA
 
Udzielany jest po uprzednim przygotowaniu, co trzy lata.


SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA
Narzeczeni zgłaszają się w Biurze Parafialnym / po uzgodnieniu z ks. Proboszczem
/ trzy miesiące przed planowaną datą ślubu, przedkładając:
-         dowód osobisty, dokument z Urzędu Stanu Cywilnego
-         metrykę chrztu / do sakramentu  małżeństwa / - nie starszą niż 3 miesiące
-         świadectwo ukończenia katechizacji i  kursu przedmałżeńskiego
 
POGRZEB

 

Należy zgłosić w Biurze Parafialnym, przedstawiając akt zgonu i zaświadczenie o przyjętych sakramentach. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.   We Mszy św. powinna uczestniczyć cała rodzina, jeśli to możliwe w sposób pełny, tzn. przyjmując Komunię św. /w przypadku pogrzebu  tel: 604417640

SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCH

Ksiądz Proboszcz nawiedza chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną w każdy I Piątek miesiąca od godziny 9.00. Nowych chorych należy zgłaszać w zakrystii po Mszy św. osobiście lub telefonicznie.

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO

Chrzest należy zgłosić najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem, przedstawiając akt urodzenia dziecka. Rodzicami chrzestnymi mogą być osoby mające ukończone 16 lat, bierzmowane, wierzące i praktykujące, połączone ślubem kościelnym. Rodzice chrzestni zamieszkali w innej parafii muszą dostarczyć zaświadczenie ze swojej parafii, że spełniają te wymogi.

 

 
Miles Sanders Womens Jersey 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information